Katalog Inspiracji Dekoral 2020

Zastanawiasz się, jaki kolor wybrać do sypialni, a jaki do kuchni? Szukasz inspiracji, które Cię zachwycą i będą pasowały do Twojego stylu? Z pomocą przychodzi Dekoral i najnowszy Katalog Inspiracji. Sprawdź, co proponują eksperci i stwórz swoje wymarzone wnętrze.

Najnowszy Katalog Inspiracji Dekoral 2020 dostępny jest na stronie www.dekoral.pl.

Wielu z nas ma teraz nieco nadprogramowego czasu do wykorzystania. Dla niektórych to dobra okazja, żeby wrócić do zapomnianych pasji i nadrobić zaległości w lekturze. Inni, ze stosem gazet wnętrzarskich i ołówkiem za uchem, planują by wreszcie zrealizować odkładany od dawna remont i odmienić swoje wnętrza. Plan wydaje się prosty, ale co w sytuacji, kiedy każdy z domowników chciałby przemycić odrobinę swojego stylu? Dekoral ma na to radę.Pomocnik w podejmowaniu trudnych decyzji

Dekoral to marka, która od ponad 20 lat śledzi trendy w aranżacji wnętrz, podpowiadając Polakom, jakie kolory i rozwiązania będą modne w danym sezonie. Warto więc sięgnąć po tegoroczny Katalog Inspiracji Dekoral, który dostępny jest w wersji elektronicznej. Materiał zawiera nie tylko ciekawe pomysły na aranżację wnętrz, ale także praktyczne wskazówki, z którymi planowanie wnętrzarskiej metamorfozy z pewnością będzie łatwiejsze. – Zmiana aranżacji to dla niektórych możliwość wyrażenie siebie i dobra zabawa. Dla innych to wyzwanie, ponieważ trudno im się odnaleźć w gąszczu trendów i propozycji, jakie co roku przedstawiają projektanci. W katalogu Dekoral prezentujemy 4 kolekcje kolorystyczne, które ułatwią wybór kolorów oraz stylu, w ramach którego chcemy się poruszać remontując nasze mieszkanie. W paletach Dekoral znajdują się kolory inspirowane barwami nieboskłonu, w tym bardzo modne w tym sezonie błękity i granaty (kolekcja Jak w niebie i Kolor Roku 2020 Blue Clouds), ciepłymi odcieniami ziemi (Blisko ziemi) oraz nasyconymi i relaksującymi zieleniami (Zielony rytuał). W katalogu nie zabrakło również energetycznych i neonowych kolorów dla odważnych (Bez granic). – mówi Ewa Ostaszewska, Brand Manager Dekoral.

Twój dom – Twój styl

Planując odświeżenie wnętrza stajemy też często przed wyzwaniem, jak pogodzić ze sobą różne style domowników i każdemu z nich zapewnić komfortową przestrzeń. Idąc z duchem czasu eksperci Dekoral są zgodni: nie bójmy się łączyć kolorów i pozwólmy, by poszczególne pokoje odpowiadały gustom ich lokatorów. Łączmy nieszablonowe pomysły z ciekawymi odcieniami i cieszmy się kolorami! W końcu… Twój dom – Twój styl!