Zdrowie i Uroda - Katalog stron internetowych o zdrowiu, urodzie, diety, choroby, badania, zabiegi pielęgnacyjne...
Kompetentny doktor w porozumieniu z klientem podejmuje najlepszą opcję odnośnie operowania kreślonej wady ciała. Dla przykładu zabieg ma możliwość tyczyć się powiek, twarzy czy piersi. Miła atmosfera a także profesjonalna troska na każdym etapie leczenia to następne plusy przedstawianego miejsca. Najważniejsza jest tu jednakże kadra, jaka permanentnie chce się polepszać i proponować świadczenia medyczne na najwyższym pułapie. Prestige Clinic to adres w jakim powinno się sfinalizować najskrytsze marzenia.
Kategorie » Poradniki, Porady o Urodzie,
Medi-Trans od 17 lat świadczy usługi z zakresu transportu i cały czas się rozwija. Systematycznie zwiększamy i unowocześniamy tabor samochodowy jak i wyposażenie. Nawiązujemy współpracę z nowymi kontrahentami i wdrażamy nowym usługi.
Kategorie » Informacje medyczne, Zaopatrzenie,
To właśnie produkty Herbalife zapewniają pomoc w prawidłowym odżywianiu się każdego dnia. Herbalife Nutrition Oryginalne produkty, Sklep online Koktajle odżywcze Herbalife Formuła 1, Odżywianie, Odchudzanie, Dieta Plany żywieniowe, Produkty Uzupełniające, Herbalife 24 Sport Oryginalne suplementy wspomagające dietę, odchudzanie Wspaniała obsługa. Szybka wysyłka. Niezależny dystrybutor Herbalife, Opieka Klienta, Szybka Wysyłka! Najlepsze ceny www.eherbalsklep.pl
Kategorie » Ziołolecznictwo, Inne Specjalności,
Zajmuję się pomocą psychologiczną z wykorzystaniem technik hipnozy terapeutycznej i klinicznej. Poradnictwo psychologiczne to pomoc osobom doświadczającym kryzysów w realizacji zadań życiowych. Przeprowadzam także psychologiczne badania kierowców i do pracy. Gabinet znajduje się w Skierniewicach.
Kategorie » Psychiczne zdrowie, Psycholodzy, Psychiczne, Psychiatrzy, Hipnoterapia,
Klinika Chirurgii Plastycznej oraz Ortopedii na warszawskim Mokotowie oferuje szeroki zakres zabiegów. Medi Horizon Clinic posiada status Szpitala jednego dnia, co oznacza, że Pacjenci, którzy tam trafiają mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Medi Horizon Clinic z zakresu chirurgii plastycznej oferuje takie zabieg jak: plastyka powiek, korekta nosa, powiększanie piersi implantami, plastyka brzucha, ginekomastia i wiele innych. Medi Horizon Clinic oferuje zabiegi z zakresu ortopedii. Współpracując z wybitnymi lekarzami ortopedii Klinika oferuje zabiegi takie jak endoproteza biodra, endoproteza kolana, artroskopia kolana, rekonstrukcja wiązadeł kolana, leczenie urazów kolana, korekta halluksów i wiele innych. Dodatkowo atutem Kliniki jest obsługa i dbałość o komfort pacjenta na każdym etapie wizyty. Od momentu przekroczenia progu Kliniki, bardzo szczegółową konsultację, przygotowanie do zabiegu, zabieg jak i okres rekonwalescencji - pacjent posiada wykwalifikowaną opiekę medyczną. Filozofia naszej Kliniki opiera się na budowaniu relacji z naszymi pacjentami na całe życie. Ten cel kieruje naszym zaangażowaniem na każdym etapie, od chwili przejścia przez drzwi do długo po zakończeniu rekonwalescencji. Naszą reputację opieramy na wysoce spersonalizowanemu i skrupulatnemu podejściu do każdego pacjenta, którego traktujemy jako członka rodziny Medi Horizon Clinic. Jesteśmy dumni, że codziennie możemy pomagać naszym pacjentom w realizacji ich celów oraz uwalnianiu ich od bólu.
Kategorie » Kliniki szpitale, Ortopedzi, Ortopedyczne, Kliniki i szpitale, Ortopedzi, Chirurgia Plastyczna,
Koktajle odchudzające od Herbalife i wiele innych W moim sklepie znajdziesz całą linię produktów odchudzających i suplementów znanej marki Herbalife. Szeroki wybór koktajli, witamin, herbatek oraz innych prozdrowotnych specyfików od teraz w jednym miejscu! Masz pytania? Zadzwoń! Koktajle odchudzające od Herbalife i wiele innych W moim sklepie znajdziesz całą linię produktów odchudzających i suplementów znanej marki Herbalife. Szeroki wybór koktajli, witamin, herbatek oraz innych prozdrowotnych specyfików od teraz w jednym miejscu! Masz pytania? Zadzwoń! Sklep z produktami Herbalife Wszystkie produkty Herbalife w jednym miejscu! Jako Partner firmy oferuję kompleksową obsługę oraz łatwy dostęp do kosmetyków, koktajli (odchudzających, proteinowych, odżywczych, a nawet białkowych) oraz herbatek. Nie wiesz jak zacząć? Skontaktuj się ze mną.
Kategorie » Dieta, Diety,
Pomogę Ci zmienić nawyki żywieniowe, byś cieszył się dobrym zdrowiem i wymarzoną sylwetką. Jestem dietetykiem klinicznym z dużym doświadczeniem. Prywatną praktykę prowadzę od 2015 roku. Pomagam swoim Pacjentom osiągnąć wymarzone cele przede wszystkim z myślą o ich zdrowiu. Nieustannie aktualizuję swoją wiedzę, żeby z większą skutecznością pomagać. Opieram się jedynie na doniesieniach naukowych. Najważniejszy jest dla mnie holistyczny sposób pracy z pacjentem. Dopiero gdy weźmiemy pod uwagę wszystkie aspekty życia, jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sposób działania.
Kategorie » Dieta, Cukrzyca, Inne Ośrodki, Inne Gabinety, Diety,
Amber Clinic oferuje leczenie stomatologiczne w pełnym zakresie. Specjalizujemy się w profesjonalnym, kompleksowym i bezbolesnym leczeniu stomatologicznym. Pracujemy w zgodzie z koncepcją "stomatologia bez bólu". W naszej ofercie można znaleźć usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej, endodoncji, ortodoncji oraz stomatologii dziecięcej. W nagłych przypadkach przyjmujemy również pacjentów w ramach pogotowia stomatologicznego. Przyjazna atmosfera oraz gustowne wnętrza sprawiają, że nasi pacjenci chętnie do nas wracają.
Kategorie » Portale medyczne, Stomatolodzy, Diagnostyka, Uroda,
Filozofią marki Helpmedi jest wsparcie rodzin w trakcie chorób za pomocą profesjonalnych przyrządów medycznych. Nasz katalog produktów zawiera: aspiratory elektryczno-ustne; ciśnieniomierze PressioCheck; termometry bezdotykowe; inhalator membranowy; akcesoria. Naszym flagowym produktem jest aspirator elektryczny dla dzieci, który bezpieczne i łagodnie likwiduje zalegającą wydzielinę w nosie. Więcej szczegółów o naszych urządzeniach medycznych znajdziesz na stronie www.
Kategorie » Rechalibitacja, Sprzęt rehabilitacyjny,
Zdrowie - wszystko o zdrowiu. Leki, choroby, badania, psychologia, seks, zdrowe odżywianie, diety. Dowiedz się, jak prowadzić Zdrowy Styl Tryb w Zdrowie.Gazeta.pl
Kategorie » Portale medyczne, Odnowa Biologiczna,
Apteka internetowa Gemini to wygodny sposób na całodobowy zakup leków online. Posiadamy ponad 31 000 produktów dostępnych od ręki – w tym: leki bez recepty (OTC), artykuły dla dzieci, suplementy diety, dermokosmetyki itp. Zrealizowaliśmy już ponad 4 mln zamówień. Jesteśmy zarejestrowani jako legalna apteka.
Kategorie » Portale medyczne, Sklepy hurtownie,
Strona o zdrowiu, medycynie, urodzie, psychologii
Kategorie » Wiedza medyczna,

Osób online: 1