Turystyka.GdzieSzukac.pl - Katalog Stron Internetowych. Turystyka agroturystyka tanie kwatery noclegi ogłoszenia oferty turystyczne nad morzem w górach nad jeziorem.« Strona Główna / - Sport, rekreacja, wypoczynek / - Żeglarstwo

Dodaj stronę  ::

» Żeglarstwo - portal żeglarski, giełda żeglarska, ogłoszenia żeglarskie

Żeglarstwo - Portal żeglarski. Znajdziesz w nim informacje dotyczące żeglarstwa oraz najnowsze wiadomości z żeglarskiego świata. Zapraszamy na naszą Giełdę Żeglarską pełną aktualnych ogłoszeń żeglarskich. Jachty, czartery jachtów, rejsy żeglarskie - serwis żeglarski żeglarstwo. Jak żeglarstwo to ŻEGLARSTWO.PL

www: http://www.zeglarstwo.pl/

:: szczegóły
» ACTIVE - jachty, rejsy, czartery: Chorwacja, Grecja, Turcja, Włochy,

Czartery jachtów i rejsy. Chorwacja, Grecja, Włochy, Karaiby. Szkolenia ISSA, Rejsy morskie: w Chorwacji, Grecji, Włoszech, Karaibach, Turcji, Majorce, Seszelach, Tajlandii. Katamarany

www: http://www.active.poznan.pl/

:: szczegóły

» Rejsy i czartery jachtów

Strona zawiera ofertę firmy GlobTourist - lidera na polskim rynku usług żeglarskich. W serwisie można znaleźć pełen zakres rejsów i czarterów jachtów, zarówno w Europie jak i bardziej egzotycznych zakątkach świata. Firma oferuje także regularny transport autokarowy na trasie Polska-Chorwacja-Polska.

www: http://www.globtourist.com/

:: szczegóły

» Tall Ships Races

W żeglarskiej stolicy Polski - Gdyni, zlot największych żaglowców świata The Tall Ships Races odbędzie się już po raz czwarty. The Tall Ships Races (wcześniej Cutty Sark) jako zlot i wyścig żaglowców, są elitarnym spotkaniem dla wielu różnorodnych jednostek żaglowych, od nowoczesnych, regatowych jachtów typu maxi, do największych pływających dzisiaj żaglowców szkolnych. Warto wpisać sobie do kalendarza daty 2-5 lipca 2009 aby zarezerwować sobie czas na tą wspaniałą imprezę. Zapraszamy już dziś. A hoj!

www: http://www.tallshipsraces.net/

:: szczegóły

» Żagle Pogodynka.pl - Portal Pogodowy Sportów Wodnych: prognozy pogody

Żagle Pogodynka.pl - Portal Pogodowy Sportów Wodnych: prognozy pogody SMS, prognozy modelowe, informacje praktyczne o meteorologii.

www: http://www.zagle.pogodynka.pl/

:: szczegóły

» obozy studenckie

Tu znajdziesz obozy studenckie dla siebie. Organizujemy wyjazdy studenckie na żagle oraz obozy na snowboard i narty. W planach także mamy wyjazdy studenckie na majówki, sylwestera, ferie oraz wakacje. Z nami przeżyjesz niesamowite momenty życia które będziesz mile wspominać jako najlepsze obozy studenckie. Wszystkie wyjazdy są skrupulatnie planowane i organizowane aby nic nas nie zaskoczyło.

www: http://www.posesji.pl

:: szczegóły

» Żeglarstwo, ogłoszenia żeglarskie

Serwis żeglarski sailnews.pl to codziennie aktualizowane informacje dla żeglarzy i amatorów sportów wodnych. W serwisie można znaleźć artykuły, poradniki, przewodniki oraz prognozę pogody dla żeglarzy.

www: http://www.sailnews.pl/

:: szczegóły

» rejsy Morze Śródziemne

Zapraszamy serdecznie na nasze rejsy morskie po całym Morzu Śródziemnym. W naszej ofercie są zarówno rejsy dla typowych leniwców, którzy w żeglarstwie cenią sobie głównie widoki i opalanie, jak też dla wytrawnych wilków morskich, dla których najważniejsza jest adrenalina i pokonywanie nowych wyzwań. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

www: http://www.hiszpania.rejsy-morskie.com

:: szczegóły

» rejsy francja

We francji oferujemy Państwu zarówno przepiękną Korsykę z jej słynnymi winnicami, jak i podziwianie Lazurowego Wybrzeża. W tym roku jako pierwsi na rynku proponujemy kulinarny rejs na Korsyce. Będzie to połączenie świetnej organizacji z kosztowaniem miejscowej kuchni. Zawodowy kucharz na jachcie. Zapoznaj się z ofertą!

www: http://www.francja.rejsy-morskie.com

:: szczegóły

» Szkoła Żeglarstwa DAGRA. Kursy żeglarskie, rejs żeglarski,rejs Mazury

Towarzyski klub żeglarski z Pabianic działający non-profit. Proponujemy kursy żeglarskie nad Zalewem Sulejowskim, szkolenia żeglarskie w Sulejowie, rejsy po Mazurach oraz rejsy morskie. W naszych szeregach są doświadczeni instruktorzy pzż. Łódź żeglarska. Umożliwiamy zdanie patentu na żeglarza jachtowego oraz sternika motorowodnego.

www: http://www.zeglujznami.pl/

:: szczegóły

» Rzeszowski Okręgowy Związek Żeglarski - Rzeszowiak

Rzeszowski Okręgowy Związek Żeglarski - rozkład rejsów Rzeszowiaka, czartery, szkolenia, patenty, rejsy morskie

www: http://www.wolnakoja.com/

:: szczegóły

» Baltic Sail

Baltic Sail jest wydarzeniem, które już na stałe wpisało się w kalendarz największych imprez morskich w Polsce. Podczas czterech dni Gdańsk odwiedza mnóstwo turystów z Polski i zagranicy, ludzi morza i podróżników. Wszyscy bawią się i świętują.

www: http://www.balticsail.eu/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Wpisów: 5281, Podkategorii: 888
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 9