Turystyka.GdzieSzukac.pl - Katalog Stron Internetowych. Turystyka agroturystyka tanie kwatery noclegi ogłoszenia oferty turystyczne nad morzem w górach nad jeziorem.« Strona Główna / - Biura podróży, agencje / - Organizacja imprez turystycznych

Dodaj stronę  ::

» Zwiedzanie Krakowa

Od wielu lat działamy na rynku turystycznym, na którym na terenie Krakowa możemy naszym klientom zapewnić bardzo ciekawe programy zwiedzania miasta, które jesteśmy w stanie w pełni indywidualnie oraz elastycznie dopasować do oczekiwań naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

www: http://krakowzwiedzanie.pl

:: szczegóły
» Duszpasterstwo pielgrzymkowe Apostolos

Od wielu lat zajmujemy się realizowaniem na rzecz naszych klientów różnego rodzaju wyjazdów zagranicznych połączonych z możliwością pogłębienia wiary oraz świadomości chrześcijańskiej. Gwarantujemy wyjazdy i pielgrzymki między innymi do Meksyku, Ziemi Świętej. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty!

www: http://www.apostolos.pl

:: szczegóły

» Biuro Turystyczne Jupiter

Biuro Turystyczne Jupiter z Warszawy jest firmą, jaka od ponad dwudziestu lat działa z powodzeniem na naszym rynku. Biuro to w szczególności wyspecjalizowało się w organizowaniu wyjazdów kolonijnych oraz obozów dla dzieci i młodzieży. Swym klientom oferuje niezwykle atrakcyjne programy wyjazdów.

www: http://www.kolonieobozyjupiter.pl

:: szczegóły

» Wycieczka do Petersburga

Portal turystyczny, za pomocą którego można zarezerwować on-line wycieczki do Rosji. Główne kierunki to wycieczki do Moskwy i Petersburga. Różne formy zwiedzania - samolotem, autokarem, pociągiem - zadowolą najbardziej wymagających turystów. Poza wycieczkami na stronie znajduje się mini przewodnik, który pomoże w wyborze odpowiedniego programu.

www: http://www.wycieczkidorosji.pl/

:: szczegóły

» Praskie Biuro Przewodnickie, zwiedzanie Warszawy, kursy przewodnikĂłw

To tu Praskie Biuro Przewodnickie oferuje zwiedzanie Warszawy, kursy przewodników po Warszawie, kurs pilotów wycieczek, przewodnik po Warszawie, imprezy dla firm. tel. +48 (22) 67 00 156, +48 (22) 619 69 96, kom: +48 600 987 939, http://www.totu.travel.pl,totutravel@gmail.com, Ząbkowska 36, Warszawa

www: http://www.totu.travel.pl/

:: szczegóły

» Organizacja konferencji, organizacja imprez

Imprezy imprezy, imprezy okolicznościowe… Czy to nie jest własnie to co powinno być najlepiej zorganizowane? Czy nie uważasz, że organizowaniem takiego typu imprez powinny zajmować się firmy? Dobrze trafiłeś wejdź i skorzystaj z naszej wspaniałej oferty!

www: http://www.linevent.pl/

:: szczegóły

» Imprezy dla firm, wycieczki firmowe, imprezy krajowe, zagraniczne itp.

Zajmujemy się organizacją imprez, wycieczek dla firm. Zapraszamy na naszą stronę!

www: http://www.firmowywyjazd.pl/

:: szczegóły

» Lech Party Camp"08 - Największy Sylwester Studencki n

Największy Studencki Sylwester Łeba Okres: 29.12.2008 / 2.01.2009 (4 noce, 5 dni) Szczegółowe informacje: www.lechpartycamp.pl. Zapraszamy!

www: http://lechpartycamp.pl/

:: szczegóły

» Klubowa Studencka Majówka czyli - Zakopane i Słowacja 200

Najlepsza Majowka Studencka nad morzem i w gorach! Zapraszamy studentow i absolwentow do wspolnej zabawy :)

www: http://majowkastudencka.pl/

:: szczegóły

» Albion - kolonie i obozy dla młodzieży

Nie masz pomysłu na wakacje? U nas znajdziesz coś dla siebie! W sprzedaży posiadamy wiele atrakcyjnych ofert kolonii i obozów! Zapraszamy na naszą stronę internetową!

www: http://www.albion.net.pl/kolonie_i_obozy/pl/

:: szczegóły

» Atrakcyjne kolonie 2009 dla dzieci-kolonie 2009-wczasy- wycieczki

Juwentur-Koszalin Biuro Podróży posiada w swojej ofercie: atrakcyjne kolonie dla dzieci, oferty obozów dla młodzieży, wczasy, wczasy all inclusive, sprzedaż biletów autokarowych, możliwość zakupu bądź rezerwacji online. Fachowe doradztwo.

www: http://www.juwentur.com/

:: szczegóły

» Wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży

Z dużym doświadczeniem od wielu lat organizujemy wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży w kraju i zagranicą. W ofercie naszej znajdziecie wycieczki jednodniowe, dwudniowe, trzydniowe, czterodniowe nad morze, w góry, na mazury, wielkopolskę i inne okolice naszego kraju - Biuro Turystyczne ZLOT.

www: http://www.wycieczki.zlot.pl

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 |

Wpisów: 5462, Podkategorii: 889
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 11