Turystyka.GdzieSzukac.pl - Katalog Stron Internetowych. Turystyka agroturystyka tanie kwatery noclegi ogłoszenia oferty turystyczne nad morzem w górach nad jeziorem.« Strona Główna / - Bazy noclegowe / - Pojezierze Mazurskie

Dodaj stronę  ::

» Zajazd Wiejski

Nasz zajazd położony jest na trasie nr 63, pomiędzy miejscowością Pisz-Orzysz w małej wiosce o przeciwstawnej nazwie - Szczechy Wielkie. W odległości 4 km od miejscowości położone są Jeziora Roś, Kocioł Duży, Seksty z wieloma kąpieliskami i możliwością dziennego biwakowania, oraz wizytówka mazur - Śniardwy. Otoczony jest pięknymi łąkami graniczącymi w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, bogatym w krajobrazową florę oraz dziką zwierzyną. W niedalekim sąsiedztwie ( 7 km ) znajduje się największe powiatowo, malowniczo położone nad rzeką Pisą i Jeziorem Roś - miasteczko Pisz, w którym uzupełnisz zapasy tego, czego nie będziemy mogli Tobie zaoferować.

www: http://www.zajazdwiejski.pl/

:: szczegóły
» SIEDLISKO POD CHOBOŁDEM

Strona pośiwęcona naszemu siedlisku w lasach taborskich na Mazurach. Zapraszamy serdecznie wszystkich do galerii zdjęć, oraz na wczasy w rejon dawnego Oberlandu.

www: http://podchoboldem.blog4u.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 5462, Podkategorii: 889
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 12