Dopadło cię sezonowe wypadanie włosów? Z pomocą przychodzi Rene Furterer!

Podobnie jak liście na drzewach, jesienią Twoje włosy są podatne na to, co częściej nazywane jest „sezonowym wypadaniem włosów”. Nie martw się, to całkowicie naturalne zjawisko, które trwa tylko do sześciu tygodni!

Faktem jest, że w ciepłych, letnich miesiącach produkcja hormonów zwiększa się i sprawia, że włosy rosną szybciej, co następnie powoduje wzmożenie wypadania ich jesienią. Kiedy ten okres się skończy, bądź pewna, że wszystko powinno wrócić do normy. Niemniej jednak, osoby z delikatnymi włosami mają tendencję do najbardziej widocznych konsekwencji zmian temperatury. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, możesz sięgnąć po produkty z linii Triphasic Rene Furterer, które pomogą by zmniejszyć wypadanie włosów i pobudzić ich odrastanie.

Przyczyny okresowego wypadania włosów to nie tylko zmiany pory roku, ale również  okres po porodzie lub okres karmienia piersią, stres lub nadmierny wysiłek fizyczny, uraz emocjonalny, dieta czy leczenie farmakologiczne. 

Triphasic REACTIONAL RYTUAŁ Przeciw Wypadaniu Włosów RENÉ FURTERER, dzięki unikatowemu kompleksowi, który zawiera kluczowe i wysoce skuteczne składniki aktywne, zapewnia potrójny efekt, spowalniając wypadanie włosów i w krótkim czasie stymulując ich wzrost. Dzień po dniu włosy stają się mocniejsze, grubsze i odzyskują wigor oraz zdrowy wygląd. Skuteczność kompleksu Lotus Mineral Complex™ została potwierdzona w trakcie badań in vitro przeprowadzonych w naszym Laboratorium Badań Farmakologicznych. Zmniejsza wpływ stresu na skórę, umożliwiając utrzymanie równowagi skóry głowy. Połączenie naturalnego wyciągu z pfaffii, olejku eterycznego z cytryny, argininy i masażu działa pobudzająco na mikrokrążenie i zapewnia skórze optymalne zaopatrzenie w składniki odżywcze i energetyczne.

PFAFFIA BRAZYLIJSKA Lepiej znana jako żeń-szeń brazylijski, Pfaffia jest prawdziwym fundamentem, na którym marka René Furterer stworzyła kompleksową pielęgnację przeciwdziałającą wypadaniu włosów. Korzenie Pfaffii pozyskiwane są wyłącznie we współpracy z organizacją producencką z certyfikatem „Fair for Life”, będącym gwarancją przestrzegania zasad rolnictwa ekologicznego oraz certyfikatem „Fair Trade by ECOCERT”.

Sposób użycia: stosować dwa razy w tygodniu przez miesiąc, jako część intensywnej terapii, następnie dla potrzymania efektów raz w tygodniu przez dwa miesiące. Po umyciu włosów,  należy nałożyć całą zawartość jednej ampułki preparatu, rozdzielając włosy pasmo po paśmie na czystą i mokrą skórę głowy. Następnie WMASOWAĆ preparat w skórę głowy kolistymi ruchami, używając unikatowej końcówki do masażu. Nie spłukiwać preparatu po użyciu. Unikać kontaktu z oczami.